Lifestyle, Uroda

Mały niespodziewany zakup w TK Maxx

Hej:)
Ostatnio dość często wchodzę na zakupy do TK Maxxa i choć na półkach z ciuchami i butami kompletnie nie mogę się odnaleźć o tyle miejsca z rzeczami do domu i kosmetykami są mi w tym sklepie bardzo dobrze znane. I tak podczas ostatniej wizyty w Bonarce upolowałam kosmetyk nad którym zastanawiałam się od dawna ale jego cena w Sephorze niestety mocno mnie odstraszała. Jest to maska pod oczy GLAMGLOW.

maska pod oczy GLAMGLOW

O tej masce słyszałam naprawdę dużo, że super rozświetla okolice pod oczami, że dobrze wygładza i oczywiście zapobiega starzeniu się i powstawaniu zmarszczek. Tak bardzo mocno zachęcona do zakupu zdecydowałam się przetestować ten produkt.

maska pod oczy GLAMGLOW
 kupiona w Tk Maxx

Jak na razie zużyłam dopiero jedną ampułkę i nie mogę powiedzieć o efektach, ale chciałabym Was zachęcić do tego aby szukać w TK Maxx kosmetyków. Ja osobiście upolowałam kilka fajnych lakierów Ciate i OPI na promocji, z których jestem bardzo zadowolona. Teraz trafiła mi się ta maska i zamiast zapłacić 220zł zapłaciłam za nią 75zł. Widziałam także, że dziewczyny kupiły w tym sklepie kosmetyki Too Faced i sama też zacznę ich szukać bo ceny podobno rewelacyjne ;)

Jaki najfajniejszy zakup dokonałyście w TK Maxx? Lubicie ten sklep?