Moda

Krakowski spacer

Krakowski spacer

Podróże małe i duże to zdecydowanie nasza ulubiona część wakacji. Kochamy zwiedzać, poznawać nowe miejsca i  skupiać się na odpoczynku i relaksie. Nie ważne czy dzisiaj pójdziemy zwiedzać o 8 rano czy o 12 – ważne, że jesteśmy razem i spędzamy miło czas.

Krakowski spacer

To właśnie na takich podróżach najwięcej czasu spędzamy z Michałem na świeżym powietrzu, spacerując, zwiedzając, zatrzymując się na lody w uroczej małej knajpce, czy po prostu rozmawiając. Jest to czas tylko dla nas i dla naszych wspólnych wspomnień. Na wakacjach praktycznie nie korzystamy z komunikacji miejskiej czy samochodu, ponieważ wszędzie chodzimy pieszo. Dzięki temu odkryliśmy kilka przepięknych zakątków w Barcelonie. Mimo tego, że  na wakacjach przemierzamy średnio 10-15 km dziennie, to zdecydowanie jest to nasza ulubiona forma zwiedzania :)

W tym roku wybieramy się na wakacje do Gdańska i też mamy zamiar bardzo dużo chodzić, dlatego nauczeni doświadczeniem wcześniejszych podróży postanowiliśmy uzbroić się w bardzo wygodne sportowe buty, które zdecydowanie pomogą nam w wędrówkach w nieznane.

Krakowski spacer

Zdecydowaliśmy się na sandałki firmy Teva, które nie dość, że są wygodne to jeszcze pięknie wyglądają :) Ja postanowiłam zaopatrzyć się w błękitne, a mój mąż w czarne. Dzisiaj pokażemy Wam nasze wakacyjne stylizacje idealne na zwiedzanie ;)

Krakowski spacer

Krakowski spacer

Krakowski spacer

Krakowski spacer

Krakowski spacer

Wszystkich zapraszamy na konkurs organizowany przez Teva Europe – zróbcie wakacyjne zdjęcie, oznaczcie hasztag #OriginalSummer i wygrajcie sandały od firmy Teva! :)

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ :)

 

Fotografie – Joanna Zawiślan-Siuda