Lifestyle

Dlaczego otworzyłam kanał na YOUTUBE

IMG_1310-1

Świat i czas pędzą nieubłaganie. Praca, dom, rodzina, znajomi, przyjaciele, obowiązki – każdy z nas codziennie walczy z czasem, aby móc wykorzystać go efektywnie i wygospodarować minuty na chwilę lenistwa i odpoczynku. Ja sama widzę po sobie, że bardzo trudno znaleźć mi czas na czytanie, zrelaksowanie się i spędzanie miłych chwil przy książce. Przeciwnie – to u mnie, niestety, zdecydowanie rzadkość. Równie ciężko jest mi przysiąść do artykułu i go przeczytać, bo brakuje czasu na wykonanie innych obowiązków i porządny odpoczynek. Kiedy więc kładę się do łóżka – włączam ulubiony serial albo sprawdzam, co ciekawego nagrali znajomi i… zasypiam. Rozmawiając ze znajomymi także zauważam u nich tę prawidłowość, która niestety coraz częściej dotyka nasze społeczeństwo. Powoli przestajemy czytać, a codzienne obowiązki i zabieganie sprawiają, że chętniej wybieramy obejrzenie krótkiego filmu niż czytanie artykułu. Stąd właśnie wziął się mój pomysł na utworzenie kanału na YouTube :)

miniatura2

Chciałam być z Wami w stałym kontakcie, a wiem, że często jest nam o wiele łatwiej i szybciej obejrzeć film niż przeczytać artykuł :) Sama łapię się na tym, że w momencie wykonywania obowiązków domowych – prasowania, gotowania czy sprzątania – często włączam sobie filmy na YT i oglądam co ciekawego wydarzyło się u youtuberów, których śledzę :)

IMG_1332

Wydaje mi się, że forma przekazu poprzez filmy jest też dla mnie samej wygodniejsza. Jestem gadułą (i to straszną) i od zawsze rozmowa była dla mnie o wiele ciekawsza niż napisanie rzeczowego tekstu. Tak właśnie ze mną jest, że jak już się rozgadam, to nie mogę przestać… Tak też zrodził się pomysł na opowiadanie Wam w moich filmach o tym, co nowego pojawia się w sklepie, jakie kosmetyki noszę w torebce albo co warto kupić z okazji danego święta ;)

miniatura1

Mam jeszcze wiele pomysłów na filmy i z chęcią będę je realizować :) Aktualnie chciałabym poprawić ich jakość i sama nauczyć się lepiej montować, a do tego oczywiście odpowiadać w nich na wszystkie Wasze pytania ;) Kanał na YT to dla mnie nowe wyzwanie, które jest megafascynujące i sprawia, że mam ochotę ulepszać go aż będę zadowolona z ostatecznego efektu ;)

Dajcie mi znać, o czym chcielibyście posłuchać? Jakich filmów Wam brakuje i co mogę poprawić, aby mój kanał na YT był dla Was jeszcze przyjemniejszy? :)