Uroda - hania.com.pl

Kategoria

Uroda

Uroda

Pielęgnacja męskich dłoni

IMG_3975

Od dawna wiadomo, że zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety, ale jak to jest z mężczyznami? Czy też zwracamy uwagę na ich dłonie?

Sama, odkąd tylko pamiętam, tak robię. Podając rękę do przywitania od razu wiem, czy osoba, z którą się witam, dba o siebie i o swoje dłonie. Bardzo zwracam uwagę na ręce dlatego, że można się z nich wiele dowiedzieć. Wiecie, że istnieje coś takiego jak psychologia dłoni? To właśnie skórki i paznokcie są nam w stanie na samym początku pokazać charakter człowieka!

Czytaj więcej

Uroda

Mój zestaw startowy Semilac + najnowsza kolekcja lakierów SemiBeats

_DSC0207

Lakiery hybrydowe od dłuższego czasu ratują moje paznokcie przed zniszczeniem :) Uwielbiam je za to, że są ogromną wygodą dla zapracowanych kobiet ceniących perfekcyjny manicure o każdej porze dnia i nocy. Cenię manicure hybrydowy, ale zanim zaczęłam regularnie sama robić go sobie w domu, stanęłam przed bardzo trudnym wyborem. Wiem, że i Wy się z nim borykacie. Mowa, mianowicie, o wyborze lampy do utwardzania hybryd. Oczywiście dla takiego laika jak ja znalezienie odpowiedniej lampy było ogromnym wyzwaniem ;) Poradziłam się jednak koleżanek, poczytałam opinie w internecie i zdecydowałam się na zestaw startowy Semilac z lampą Flexible LED 24/48 W.

Czytaj więcej

Uroda

Semilac Test Me – minilampa czy da radę utwardzić dobrze lakier?

IMG_2258a

Zabieganie to choroba XXI wieku. Każda z nas kobiet pracuje, wychowuje dzieci, „ogarnia” dom, a do tego powinna jeszcze super wyglądać… Ja wychodzę z założenia, że odpowiednio uczesane włosy i pomalowane paznokcie to must have każdego dnia, aby czuć się dobrze ze sobą :) Dzięki temu w ciągu 10-15 minut jestem w stanie zrobić delikatny makijaż i być gotowa do wyjścia dokładnie wszędzie ;)
Czytaj więcej

Uroda

Semilac Spa – pierwsze wrażenia !

IMG_1246a

Kilka dni temu do mojego domu zawitał zestaw Semilac SPA. I muszę Wam powiedzieć, że czasem się zastanawiam, czy ktoś nie czyta mi w myślach :P Od dawna brakowało mi produktów do pielęgnacji paznokci w ofercie Semilac i cieszę się, że w końcu się pojawiły. Oczywiście od razu po otworzeniu paczki i zrobieniu zdjęć zaczęłam testować produkty. Cieszę się, że została stworzona cała linia kosmetyków SPA, a nie pojedynczy produkt, gdyż pokazuje to, że dzięki linii kosmetyków możemy kompleksowo zadbać o swoje paznokcie ;) Z doświadczenia wiem, że kilka kosmetyków stworzonych do kompleksowego działania sprawdza się lepiej niż mieszanka kosmetyków z różnych firm ;)

Jesteście pewnie ciekawe, co znalazło się w zestawie SPA?

Czytaj więcej

Uroda

Nowości w mojej kosmetyczce Luty

IMG_1193 2a

Nowości w mojej kosmetyczce to prawie codzienność. Testowanie nowych produktów i sprawdzanie ich przed wprowadzeniem do sklepu traktuję jako konieczność, która zarazem każdego dnia sprawia ogrom radości i przyjemności z poznawania nowych, cudownych produktów. I tak w ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiło się w mojej kosmetyczce kilka perełek, które koniecznie musicie poznać i Wy ;)

Czytaj więcej