Ślub - hania.com.pl

Kategoria

Ślub

Ślub, Uroda

Mój makijaż ślubny

Jest wiele cech, które składają się na udany ślub. Atmosfera, pogoda, restauracja, wybranek czy chociażby przemyślany wygląd w dniu ślubu, a co za tym idzie też dobre samopoczucie. Wszystkie te cechy składają się na dzień, który tak samo mogą popsuć jak i sprawić najszczęśliwszym. Ważne jest jednak to aby mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i bardzo mocno przemyślane aby wiedzieć czego się chce w tym szczególnym dniu. Ja o moim ślubie myślałam dużo. Wiedziałam czego oczekuje, jak chce wyglądać, w co będzie ubrany mój przyszły mąż oraz jakiego makijażu spodziewam się od wizażystki. Wiedziałam, także, że najlepszym wyborem w kwestii makijażu jest Kasia. To właśnie ona malowała mnie na mój najszczęśliwszy dzień i o dziele Kasi na mojej twarzy opowiem Wam dzisiaj :)

mój makijaż ślubny

 

Czytaj więcej

Ślub

Nasze obrączki ślubne

Sezon ślubny już od kilku chwil rozpoczął się na całego ;) Jest to też czas kiedy najwięcej osób myśli o różnych kwestiach związanych ze ślubem. Ja dzisiaj nabrałam ochoty na to aby opowiedzieć Wam o naszym ślubie, a dokładniej o obrączkach ślubnych :)

obrączki ślubne

Czytaj więcej

Moda, Ślub

Moja suknia ślubna

Wiosna i lato to czas kiedy najwięcej osób bierze ślub. Jest to czas kiedy pogoda sprzyja dobrej zabawie i nie musimy się martwić o grube ubrania, które na weselu nie są zbyt wygodne. Mamy wtedy możliwość aby założyć piękne i zwiewne sukienki, okryć się delikatnym szalem i spokojnie podążać do ołtarza.
W samym środku lata ja także brałam ślub. Wczesną wiosną natomiast wybierałam swoją suknię ślubną :) Jesteście ciekawi jakimi priorytetami kierowałam się przy swoim wyborze?

Moja suknia ślubna

Czytaj więcej

Ślub

Koronkowe suknie ślubne Justin Aleksander na 2015 rok

Hej:)
W zeszłym roku o tej porze wybierałam swoją suknię ślubną. W tym roku kiedy swój ślub mam już za sobą przeglądam strony z sukniami aby dowiedzieć się co w tym sezonie proponują projektanci. Od dziecka marzyłam o sukni z koronkami ale niestety nie mogłam znaleźć wymarzonej. Na swój ślub zdecydowałam się na suknię z jedwabiu, był to bardzo dobry wybór i nie żałuję :) Koronki jednak od zawsze były dla mnie czymś co jest najpiękniejsze w sukniach ślubnych, dlatego dzisiaj mam dla Was 5 sukien z koronkami, które mnie urzekły.

suknia ślubna Justin Aleksander

Czytaj więcej