Ślub - hania.com.pl

Kategoria

Ślub

Lifestyle, Ślub

Jaki kupić prezent w podziękowaniu dla rodziców?

prezent dla rodzicow

Najróżniejsze telefony od przyjaciół i znajomych to u mnie normalność. Dzwonią, aby spytać się o przepis na sałatkę, którą u mnie jedli, dowiedzieć gdzie kupić dany ciuch czy poradzić się w różnych czasem kompletnie zagadkowych dla mnie sprawach.

Momentami czuję się jak wyrocznia, która wszystko wie i każdemu odpowiada na dziwne pytania. Ostatnio moi znajomi potrzebowali pomocy w znalezieniu ciekawego prezentu dla rodziców w ramach podziękowania na weselu. Oczywiście, jako ekspert od prawie wszystkiego, wymieniłam im kilka pomysłów, które mogą wykorzystać.
Czytaj więcej

Ślub, Uroda

Mój makijaż ślubny

Jest wiele cech, które składają się na udany ślub. Atmosfera, pogoda, restauracja, wybranek czy chociażby przemyślany wygląd w dniu ślubu, a co za tym idzie też dobre samopoczucie. Wszystkie te cechy składają się na dzień, który tak samo mogą popsuć jak i sprawić najszczęśliwszym. Ważne jest jednak to aby mieć wszystko dopięte na ostatni guzik i bardzo mocno przemyślane aby wiedzieć czego się chce w tym szczególnym dniu. Ja o moim ślubie myślałam dużo. Wiedziałam czego oczekuje, jak chce wyglądać, w co będzie ubrany mój przyszły mąż oraz jakiego makijażu spodziewam się od wizażystki. Wiedziałam, także, że najlepszym wyborem w kwestii makijażu jest Kasia. To właśnie ona malowała mnie na mój najszczęśliwszy dzień i o dziele Kasi na mojej twarzy opowiem Wam dzisiaj :)

mój makijaż ślubny

 

Czytaj więcej

Ślub

Nasze obrączki ślubne

Sezon ślubny już od kilku chwil rozpoczął się na całego ;) Jest to też czas kiedy najwięcej osób myśli o różnych kwestiach związanych ze ślubem. Ja dzisiaj nabrałam ochoty na to aby opowiedzieć Wam o naszym ślubie, a dokładniej o obrączkach ślubnych :)

obrączki ślubne

Czytaj więcej

Moda, Ślub

Moja suknia ślubna

Wiosna i lato to czas kiedy najwięcej osób bierze ślub. Jest to czas kiedy pogoda sprzyja dobrej zabawie i nie musimy się martwić o grube ubrania, które na weselu nie są zbyt wygodne. Mamy wtedy możliwość aby założyć piękne i zwiewne sukienki, okryć się delikatnym szalem i spokojnie podążać do ołtarza.
W samym środku lata ja także brałam ślub. Wczesną wiosną natomiast wybierałam swoją suknię ślubną :) Jesteście ciekawi jakimi priorytetami kierowałam się przy swoim wyborze?

Moja suknia ślubna

Czytaj więcej