Lifestyle - hania.com.pl

Kategoria

Lifestyle

Lifestyle

Obrazy na płótnie jako stylowe dodatki do wnętrza :)

Kiedy ostatnio pisałam dla Was artykuł o urządzaniu pokoju dla córki mojej przyjaciółki, byłam bardzo ciekawa, jak go odbierzecie. Było mi bardzo miło, kiedy posypały się wiadomości z Waszej strony, że fajnie jest urządzać wnętrze dla kogoś znajomego i pomagać mu, kiedy jest zapracowany. Wiele z Was również ma problem ze zbyt wieloma obowiązkami i wystrój wnętrz zostawiacie na później. Pomyślałam więc, że seria wpisów o ciekawych dodatkach wnętrzarskich, będzie idealną inspiracją dla wszystkich pracusiów, którzy nie mają czasu szperać w internecie w poszukiwaniu gadżetów do wystroju wnętrza.

Czytaj więcej

Lifestyle

Urządzanie wnętrz – nowa pasja ;)

Wystrój wnętrz to jeden z moich ulubionych tematów. Mogłabym rozmawiać o nim godzinami i nawet nie wiedzieć, kiedy ten czas minął. Do tego stopnia pochłania mnie ten temat, że ostatnio przearanżowałam pół mieszkania. Co najśmieszniejsze, mimo braku wykształcenia w dziedzinie aranżacji wnętrz wszyscy znajomi oglądając moje mieszkanie pytają jaki architekt je projektował ;p Ja oczywiście odpowiadam, że sama i nagle okazuje się, że znajomi są zdziwieni.

Czytaj więcej

Lifestyle

Dlaczego warto jeździć na rowerze?

Rowerowa mania dosięga także Polski. Co prawda nie jesteśmy jeszcze jak Holendrzy, dla których rower jest narodowym środkiem transportu, ale widać w ostatnich latach, że i nad Wisłą rowerzystów przybywa, powstaje coraz więcej ścieżek im przeznaczonych, a i wybór sprzętu jest ogromny… Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, bo jazda na rowerze ma niemal same zalety!

Czytaj więcej

Lifestyle

O mojej pracy w internecie

Zadziwia mnie postęp technologiczny. Niby już nie zwracamy na niego uwagi, bo technika otacza nas ze wszystkich stron, ale tak naprawdę jeszcze kilkanaście lat temu, gdy byłam malutkim dzieckiem i spędzałam czas na podwórku, bez dostępu do telefonu czy komputera (a więc w pełni offline!), mało kto spodziewał się, że nasze życie już niedługo będzie tak bardzo uzależnione od technologii. Tych wszystkich mózgów elektronowych, smartfonów, systemów informatycznych, które są dosłownie wszędzie…

Sama jako dziecko nie mogłam przewidzieć, że także moja przyszła praca będzie możliwa właśnie dzięki technice. Bo przecież gdyby ktoś kiedyś nie wymyślił internetu, nie byłoby dziś ani mojego bloga, ani sklepu internetowego, ani kanału na YouTube! Nie mogłabym w tej chwili pisać do Was tych słów. Pewnie zajmowałabym się czymś zupełnie innym… 

Czytaj więcej

Lifestyle

LE GRAND rowery – pora na przygotowania do sezonu rowerowego

Powoli zaczynam się przyzwyczajać, że moje życie wiąże się z nieustannymi zmianami. Ilość pracy, pomysłów i odrobina życia prywatnego sprawiają, że czasu na uprawianie sportów jest naprawdę mało. Dzięki mojej determinacji w ciągu ostatnich kilku miesięcy regularnie uprawiałam jogę i patrzyłam jak moje ciało staje się bardziej rozciągnięte, a co za tym idzie powoli traci na wadze i ujędrnia się. Za chwile pojawi się jednak piękne słońce i pogoda, która zdecydowanie zachęci do wychodzenia z domu. Zdecydowałam się więc na małe zmiany w moim sportowym życiu i zamiast tylko uprawiać jogę pomyślałam, że jest to najwyższy czas na to aby nabyć miejski rower i wyjść z pracą po za dom.

Czytaj więcej